Firma Arealamp sp. z o.o. została założona w 2008 roku w Gostyninie.

Celem spółki było wprowadzenie na rynek produktów konkurencyjnych cenowo ale równocześnie nie ustępujących pod względem jakości innym znanym markom w branży oświetleniowej. W naszej ofercie znajdują się oprawy oświetlenia zewnętrznego tj. oświetlenia ulicznego, parkingów, placów, obiektów sportowych, iluminacji obiektów oraz wewnętrznego tj. oświetlenie dla hal sportowych i kościołów. Nasze oprawy dzięki zastosowanym przy ich produkcji materiałom takim jak szkło i aluminium podlegają całkowitemu recyklingowi. Zastosowane w nich rozwiązania o wysokich parametrach technicznych i fotometrycznych pozwalają na zaprojektowanie systemu oświetleniowego który będzie efektywny energetycznie.

Największym wyzwaniem przed jakim stanęła firma było zdobycie zaufania klientów, przekonanie ich, że tańsze nie znaczy gorsze. Dziś po kilkunastu latach na rynku możemy pochwalić się bardzo dużą liczbą kontrahentów współpracujących z naszą firmą, zadowolonych z jakości naszych opraw oraz sprawności obsługi w zakresie montażu oraz terminu dostawy. Zbiór referencji który posiadamy obejmuje realizacje zarówno w zakresie oświetlania dróg miejskich, parków, obiektów sportowych jak i dróg ekspresowych i autostrad.

Klienci wybierający nasze produkty otrzymują kompleksową pomoc w zakresie projektowania, doboru odpowiednich opraw oraz akceptacji naszych produktów przez klienta końcowego.

Zapraszamy do współpracy 

Pracownicy i Zarząd Spółki

Arealamp Sp. z o.o.